Minik dostlarımızın sağlığı için gerekli tüm ekipman ve deneyimli hekimlerimizle, kliniğimize bekliyoruz.

Vetmemorial olarak hizmet politikamız, minik dostlarımızın ailelerimizin bir bireyi olduğunu bilmek temeline kurulmuştur. En az sizin kadar değer verdiğimiz dostlarımızın, sağlıklı ve kendi yaşam sürelerince mutlu olmalarını sağlayabilmek adına, elimizden gelenden fazlasını yapmak için çabalıyoruz. Onları sadece sizin değil, bizim de dostumuz olarak görüyor ve öyle davranıyoruz. Bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz.

Laboratuvar ve Röntgen

Kliniğimizde tüm laboratuvar testleri, digital röntgen, mikroskobik muayene gibi gerekli ve yeterli tüm hizmetler verilmektedir.

Deneyimli Ekip

Kliniğimizde görev alan hekimlerimiz, eğitimini aldıkları konularda uzman, yıllarını minik dostlarımıza adamış ekibimizin birer parçasıdır.

7/24 Hizmet

Gün içinde normal çalışma saatlerinde kliniğimize ulaşabileceğiniz gibi, acil durumlar için de 7/24 hizmet etmeye devam etmekteyiz. Yalnızca bir telefon ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yılların Birikimi

Ekibimizde, yıllardır bu işi yapan, konusunun uzmanı Veteriner Hekimlerimiz yer almaktadır

Vetmemorial olarak, ekibimizi oluştururken dikkate aldığımız en büyük husus, minik dostlarımıza olan yakınlığımızdır.

En az sizin kadar değer verecek deneyimli ve konusunun uzmanı Veteriner Hekimlerimizin yanında, diğer hizmetlilerimizi seçerken de bu şarta önem vermekteyiz.

Hedefimiz, sadece sizin değil, ailenizin minik bireylerinin de memnuniyetidir.

Teknik ekipman

Yeni & Son Teknoloji Test Cihazları

Kliniğimizde kullandığımız röntgen, laboratuvar cihazları ve benzeri test cihazlarının tamamı, en son teknoloji ürünlerinden oluşmaktadır. Dostlarımızın sağlığı konusunda kesin sonuçlara ulaşabilmek için, teknolojinin son ürünlerinden yararlanmaktayız.

Petshop

Dostlarımızın ihtiyaç duyduğu  her ürüne dükkanımızda ulaşabilirsiniz

Minik dostlarımızın ihtiyaç duyduğu mama kapları, oyuncaklar, tasmalar, taşıma çantaları, minderler, kısacası aklınıza gelecek her türlü ürün için, dükkanımızdan yararlanabilirsiniz. Test edilmiş ve onaylanmış ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazemizle, sizi ve minik dostumuzu dükkanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Veteriner Hekimlerimiz

Yılların deneyimi ve bitmek bilmez sevgimizle Vetmemorial‘dayız

Ekibimizi oluşturan Hekimlerimiz, mezuniyetlerinden bugüne dek, mesleklerini severek sürdürmüşlerdir. Minik doslarımıza olan bitmek tükenmek bilmeyen sevgileri sayesinde, mesleklerini icra etmekten bir an bile tereddüt etmemiş hekimlerimiz, yeni bir oluşumla, Vetmemorial çatısı altında birleşmiş ve siz misafirlerimize aradığınız hizmeti verebilmek için bekliyorlar.